UYARI
LütfenKırmızıalanları boş bırakmayın

Kategoriler

Sipariş Takip

Sipariş Takip

Popüler Ürünler

 • Sepet İçerisinde Papatya Ve Balon

  Sepet İçerisinde Papatya Ve Balon

  140 TL

  İncele

Yasal İşlemler

 • Gizlilik Sözleşmesi

  1 - Kredi kartı: VISA veya MASTERCARD' ınızla çiçek siparişinizi verebilirsiniz. Kart bilgileriniz 128 bit SSL ve Garanti Bankası'nın SET sertifikasıyla güvence altındadır. Siparişiniz hemen işleme alınacaktır.

  2 - Havale / EFT: Siparişinizi tamamlarken Havale / EFT seçerseniz size verilecek hesap numaralarına havale / EFT yapabilirsiniz. Tutar hesaplarımıza geçince e-posta ile bilgilendirilirsiniz. Siparişiniz en erken havale/EFT'yi takip eden ilk iş gününde işleme alınacaktır.

  3 - Telefonda Kredi Kartı: Siparişinizi tamamlarken telefonda kredi kartı seçerseniz, kredi kartı bilgilerinizi telefonda vererek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Siparişiniz iş günleri mesai saatleri içinde, kredi kartı işlemleriniz tamamlandığı anda işleme alınacaktır.

  Not : Yurtdışından yapılan para transferlerinde Banka tarafından yapılan kesintiler vardır. Bu sebeple bu kesintiler konusunda para transferini bankanızla görüşerek gerçekleştiriniz.

 • Kişisel Bilgi Toplama

  Siparişinizin onaylanmasının ardından tarafınıza e-mail veya SMS yoluyla bilgilendirme yapılacaktır.

 • Mesafeli Satış Sözleşmesi

  Merkeze yapılacak teslimatlarda fiyatlarımıza nakliye bedeli dahildir. Merkezde olmayan yerler için sipariş ekranlarında belirtilen tutarda yol ücreti alınacaktır.

 • Ödeme Seçenekleri?

  Yerlerinde bulunamayan alıcıların çiçekleri, evlerde yan komşu daireye veya apartman görevlisine, sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde resepsiyon görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere isim ve soyadı alınarak teslim edilir. Nikah - Düğün - Açılış siparişlerinde, çiçekler alıcıya teslim edilememesi durumunda görevliye imza karşılığında teslim edilmektedir.

 • Siparişimin Gönderim Durumunu Nasıl Takip Edebilirim?

  Siparişiniz sitemize kaydedildikten sonra siz iletilen sipariş numaranızla sitemizdeki sipariş takip sayfasından takip edebilirsiniz.

 • Çiçeğim Cumartesi ve Pazar Günleri Gider Mi?

  Sitemiz her gün açıktır ve aynı gün içinde siparişiniz gitmektedir. Bayramlar ve resmi tatiller hariç geri kalan tüm günler çiçek gönderebilirsiniz.

Kastamonu Çiçek Siparişi, Kastamonudaki Çiçekçiniz, Kastamonuya Çiçek