UYARI
LütfenKırmızıalanları boş bırakmayın

Kategoriler

Sipariş Takip

Sipariş Takip

Popüler Ürünler

  • Silindir Kutuda 20 Adet Kırmızı Gül

    Silindir Kutuda 20 Adet Kırmızı Gül

    350 TL

    İncele

Gizlilik Taahhüdü

dorukcicekcilik.com web sitemiz üzerinden yapılan kredi kartı ile ödeme işlemlerinde SSL şifreli güvenlik teknolojisi ve Kuveyt Türk Sanal POS alt yapısı kullanılmaktadır.

Kredi Kartı Güveliği

Kredi kartınızın güvenliği SSL şifreleme teknolojisiyle sağlanmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfalarda kullandığınız browser türüne göre tarayıcınızın alt kısmında veya adres satırında bir kilit simgesi görünür. Bu simge RapidSSL tarafından sağlanan SSL Sertifikasını göstermektedir. Ödeme yaparken kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfada internet adres satırı https ye dönüşür. Ödeme işlemine başladığınızda web sitemizden bağımsız olarak, müşteri bilgisayarı ile banka arasında şifreli bir bağlantı kurulmaktadır ve browser aracılığı ile gönderdiğiniz hiçbir bilgi dorukcicekcilik.com personeli ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir. dorukcicekcilik.com sitemizde müşteri kredi kartı bilgileri asla kayıt edilmemektedir.

Kişisel Bilgi Güvenliği

kastamonucicekmarket.com web sitemizde vermiş olduğunuz kişisel bilgiler, teslimat için bildirmiş olduğunuz adresler güvenli alan üzerinde korunmaktadır. Kişisel bilgilerinize yasal zorunluluk haricinde hiçbir kurum, kuruluş ve üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Kişisel Bilgilerin Kullanılması

Adınız Soyadınız, Telefon, E-posta, Adres bilgileriniz satın almış olduğunuz ürünün adresine ulaştırılması, alınan ürünün faturalandırılması, fiyat indirimleri ve kampanyalardan haberdar edilmesi gibi durumlar için bile olsa kişisel bilgileriniz kimse ile paylaşılmamaktadır.

Müşterinin Dikkat Etmesi Gerekli Durumlar

dorukcicekcilik.com web sitemizde almış olduğumuz tüm güvenlik uygulamaları haricinde müşterinin bilgisayarında kullandığı browser güvenlik ayarlarının en üst düzeyde olması, anti-virüs, güvenlik duvarı gibi yazılımların kullanılması ve güncel tutulması, kişisel bilgilerinizin ve şifrelerinizin bilgisayarınızda kayıtlı olmaması müşteri kişisel güvenliği açısından önem arzetmektedir.

DORUKÇİÇEKÇİLİK şirketi hiç bir şekilde müşterilerinden e-posta aracılığı ile kişisel bilgi, kredi kartı numarası ve/veya benzer bilgiler talep etmez. Dorukcicekcilik.com web sitemizden müşterilere gönderilen e-postalar yada smsler sadece( sipariş, teslimat bilgisi, ödeme alındı bilgisi) bilgi içeriklidir.


Kastamonu Çiçek Siparişi, Kastamonudaki Çiçekçiniz, Kastamonuya Çiçek